Urząd Skarbowy
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Państwowa Inspekcja Pracy
Instytucje Wsparcia Biznesu
Agencja Rozwoju Pomorza
Urząd Statystyczny
Masz pytania? Zadzwoń

602 304 214

Zapraszamy do naszego biura:
ul. Chopina 28/6
83-000 Pruszcz Gdański
Pn - Pt: 8:00-15:30

Warunki korzystania

Witamy na naszej stronie internetowej. Korzystając z naszej strony godzą się Państwo na poniższe zobowiązania i warunki użytkowania strony internetowej firmy KANCELARIA RACHUNKOWA ALL-AN SP. z o.o.

Zawartość tej strony spelnia ogólne funkcje informacyjne i użytkowe. Te mogą ulec zmianie bez uprzedniego ostrzeżenia. Firma KANCELARIA RACHUNKOWA ALL-AN SP. z o.o., ani żadne osoby postronne, nie ponoszą opowiedzialności za błędy oraz niezgodność informacji, znalezione na stronie. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że informacje i materiały zamieszczone na tej stronie, mogą zawierać nieścisłości lub błędy, a firma KANCELARIA RACHUNKOWA ALL-AN SP. z o.o. nie ponosi za to odpowiedzialności prawnej. Za korzystanie z wszelkich informacji lub materiałów na tej stronie odpowiedzialny jest użytkownik. Treść strony internetowej oraz jej zawartość jest własnością firmy. Własnością firmy są również projekt, rozplanowanie, wygląd, grafika etc. Kopiowanie strony bez uprzedniej zgody wyrażonej przez firmę jest zabronione.

Wszelkie znaki firmowe użyte na tej stronie, które nie są własnością firmy, zostały wykorzystane zgodnie z obowiązującym prawem. Nielegalne użytkowanie strony może skutkować żądaniem odszkodowania lub posądzeniem o przestępstwo karne. Strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych. Strony dostępne przez linki oferujemy użytkownikom tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Użytkownicy korzystają z linków na własne ryzyko. Za treść stron dostępnych przez linki firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności.